Vážení zákazníci, e-shop byl postupně přesunut na náš web Nositko.cz, kde naleznete kompletní sortiment. Produkty již nejsou aktualizovány. Děkujeme.

FIDELLA nosítko

Kompletní nabídku nosítek Fidella naleznete zde...

 fidella_logo-1

Nosítko Fidella Fusion je ergonomické nosítko od německého výrobce šátků na nošení dětí. Šířka i délka zádové opěrky lze upravit, výborně tak padne nošenému dítěti.

Nosítko Fidella Fusion je plnohodnotné přezkové rostoucí nosítko. Zapíná se na přezku na bederním pásu, přezky jsou i na polstrovaných ramenních popruzích.

Tím, že je Fidella Fusion šátkové nosítko, má příčnou pružnost šátkového materiálu - hladké žakárově vytkávané tkaniny většinou ze 100% biobavlny. Šátkovina zajistí obepnutí a přizpůsobení tělu dítěte a dovolí zakulacení zad. Fidella Fusion má střih klasických ergonomických nosítek s polstrovanými ramenními popruhy a bederním pásem, zapínání na přezky. Nosítko má však několk vylepšení, která umožní pohodlné nošení a růst nosítka s dítětem. Je tak vhodnou alternativou pro všechny příznivce šátků, kteří se rozhodli pro přezkové nosítko.

NOSÍTKA FIDELLA FUSION JSOU VE DVOU VELIKOSTECH:

Fidella Baby Size - od narození do 74 cm

Fidella Toddler verze 2.0 - cca od 3 měsíců (74cm) do 98 cm - 104 cm (nosnost 30 kg)

 

Záznamy nebyly nalezeny...