Vážení zákazníci, e-shop byl postupně přesunut na náš web Nositko.cz, kde naleznete kompletní sortiment. Produkty již nejsou aktualizovány. Děkujeme.

Půjčovna ergonomických nosítek a šátků na nošení

 

Chcete si pořídit ergonomické nosítko či šátek a nejste si jisti, zda Vám a děťátku bude vyhovovat? Chcete jet na dovolenou na hory a nosit svého broučka na túrách? Pro tyto příležitosti je tu naše půjčovna. Nabízíme Vám možnost půjčit si šátek, nosítko a oblečení na nošení z naší nabídky v sekci PŮJČOVNA. Je na vás, na jak dlouho a který výrobek si budete chtít zapůjčit – na tři dny či dva týdny... :-)

 

Podmínky zápůjčky:

- Při objednání zaplatíte vratnou zálohu v plné ceně vybraného výrobku, která je uvedena v e-shopu www.brouczech.cz.

- Po složení zálohy Vám bude zboží k zapůjčení odesláno společně s dokladem o zapůjčení.

-Doba půjčení se počítá ode dne doručení na Vaši adresu do data, kdy zboží odešlete zpět, půjčovné bude opravdu na Vámi objednaný počet dní.

- Po navrácení nosítka a jeho kontrole Vám bude vrácena záloha na Vámi uvedené č. účtu snížena o poplatek za vypůjčení.

- Při poškození a hrubém znečištění nelze zapůjčené zboží přijmout zpět. Běžné znečištění není závadou.

- Zapůjčené zboží zasílejte zpět pojištěné minimálně na hodnotu zaplacené zálohy, nezasílejte jako dobírku – nebude přijmuto.

- Pokud budete s nosítkem či šátkem spokojeni a rozhodnete se u nás objednat nové zboží, nebudeme Vám půjčovné účtovat a případný rozdíl mezi cenou zapůjčeného a nově objednaného zboží Vám poukážeme na Váš účet nebo Vy doplatíte formou dobírky či bankovním převodem.

-Při objednávce uveďte ( v poznámce ) prosím termín, ve kterém si přejete zboží zapůjčit. Buddme Vás kontaktovat s odsouhlasením termínu.

 

Cena zápůjčky:

Vratná záloha: dle ceny zapůjčeného výrobku
Cena za 10 dní: 250,-Kč
Cena za den: 30,-Kč

 

Poznámka: Zboží k zapůjčení je pro Vás připraveno a ošetřováno ekologickými a hypoalergenními prostředky, před vrácením ho prosím neperte, nechte údržbu na nás. Děkujeme :-)