• 1 z 2
 

Aladine Story Kit výtvarný kufřík - Safari

 
Dostupnost do 3 dní
330 Kč
   
Značka AladinE
Kategorie Tvoření pro děti
Záruka 24
 

Story Kit výtvarný kufřík je velkorysá dárková sada plná razítek, barevných polštářků, předtištěných scenérií a barevných pastelek. S tímto vybavením vytvoříte nepřeberné množství obrázků a příběhů. Děti mohou tvořit knížky s vlastními příběhy.

Sada obsahuje: 15 razítek, 3 inkoustové polštářky, 6 pastelek a 18 scenérií.

Sada vhodná pro děti od 6 let.  

V sadě jsou 3 inkoustové polštářky. Zvolený motiv obtisknete na papír, obtisk je za několik sekund dostatečně zaschlý a můžete začít s obrázkem tvořit dál.     

Pokud pracujete s více barevnými polštářky, vždy před použitím jiné barvy odstraňte zbytky původní barvy z razítka, např. pomocí vlhčených dětských ubrousků nebo vlhkého hadříku, aby se vám neznehodily barevné polštářky. 

Použité barvy jsou 100% vypratelné a omyvatelné. Barvu lze z pokožky snadno umýt studenou vodou nebo pomocí mýdla v závislosti na konkrétní barvě. V případě, že barva znečistí látku (ubrusy, oděv), doporučujeme látku zaprat ve studené vodě pomocí mýdla. Doporučujeme ochránit porézní materiály jako dřevo, papír, malbu nebo tapety - jejich čištění by mohlo být obtížné.

Péče o razítka:  Ihned po skončení hry umyjte razítka pod tekoucí studenou vodu nejlépe za použití malého kartáčku. Nechte je osušit vraťte do kabičky. Pokud se Vám po velmi častém mytí stane, že linie na vrchní části razítka budou postupně smazávat, dopoučujeme je vytáhnout permanentním nesmazatelným fixem na CD. Barvený polštářek vždy zavírejte víčkem a uchovávejte ho tak, aby směřoval víčkem dolů. Tak bude vždy perfektně připraven k dalšímu použití!

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací