• 1 z 5
 

Aladine StampoTextile - Sovy, ptáci, motýli

 

Sada 12ks razítek vhodných na potisk textilu + 1 inkoustová poduška

Dostupnost do 4 dní
380 Kč
   
Značka AladinE
Kategorie Tvoření pro děti
Záruka 24
 

 StampoTextile jsou razítka vhodná pro starší i mladší děti - od 3 let. Razítka jsou díky své velikosti vhodná na potisk textilu. Hodí se však i na výrobu přáníček a dalších papírových projektů. Hluboká textura umožňuje i efektní tisk to keramických, polymerových a dalších hmot

Velikost razítek: 3,9 - 10 cm
Velikost podušky: průměr 7,3 cm

 Velké hravé obrázky přímo vybízejí k dalšímu kreativnímu tvoření. Obrázky můžete vybarvovat, vystřihovat, tvořit z nich koláže a celé obrazy. Inovativně sestavené sety obsahující tematické obrázky umožňují razítka využít při dalších didaktických hrách.

Razítka jsou velká a navržená pro děti, takže skvěle padnou do ruky.

Dodávají se s velkým inkoustovým polštářkem s inkoustem přímo na textil. K obarvení razítka stačí jediný pohyb. Zvolený motiv obtisknete na látku, obtisk je za několik sekund dostatečně zaschlý a můžete začít s obrázkem tvořit dál. Razítka lze samozřejmě používat i na papír a jiné povrchy. V tom případě ale doporučujeme přikoupit sadu barevných polštářků na papír.

Péče o razítka:  Ihned po skončení hry umyjte razítka pod tekoucí studenou vodu nejlépe za použití malého kartáčku. Nechte je osušit vraťte do krabičky. Pokud se Vám po velmi častém mytí stane, že linie na vrchní části razítka budou postupně smazávat, doporučujeme je vytáhnout permanentním nesmazatelným fixem na CD. Barvený polštářek vždy zavírejte víčkem a uchovávejte ho tak, aby směřoval víčkem dolů. Tak bude vždy perfektně připraven k dalšímu použití!

Pokud pracujete s více barevnými polštářky, vždy před použitím jiné barvy odstraňte zbytky původní barvy z razítka, např. pomocí vlhčených dětských ubrousků nebo vlhkého hadříku, aby se vám neznehodnotily barevné polštářky. 

 

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací