• 1 z 2
 

SMART Princ a drak - Cestou necestou

 
Dostupnost SKLADEM
475 Kč
   
Značka Mindok
Kategorie SMART hry
Záruka 24
 

Hlavolamová hra pro 1 hráče z řady SMART games. Jak se čaroděj dostane do hradu? Najde drak jednorožce? Zvládne princ zachránit princeznu? Tato pohádková logická hra okouzlí vaše mozkové buňky. Poskládejte 9 herních dílků tak, aby všechny cesty vedly správným směrem a propojily některé obrázky na herním plánu. Ale pozor: Jiné obrázky zase nesmí být propojeny! A není to rozhodně tak jednoduché, jak to na první pohled vypadá. Tato hra nabízí dětem i dospělým 1001 možností.

 Věk: 5+
 Počet hráčů: 1
 Doba hraní: do 20 min.
 Náročnost:
 Naše doporučení:

 

Jak se čaroděj dostane do hradu? Najde drak jednorožce? Zvládne princ zachránit princeznu? Tato pohádková logická hra okouzlí vaše mozkové buňky. 

Princ a drak je speciální varianta hry GoGetter s cestami i na okraji hrací desky a s postavou draka na jednom z dílů.

Průběh hry:
Vyndejte všechny díly skládačky z hrací plochy a zvolte si úroveň. Poskládejte všech 9 dílů skládačky tak, aby k sobě příslušné postavy nalezly cestu. Ke správnému řešení se doberete ve chvíli, kdy jsou splněny všechny podmínky zadání a všechny díly jsou správně umístěné na ploše.

Hra obsahuje 48 úrovní a 1001 možných správných řešení pro začátečníky i pokročilé. Snadné uložení dílů, pravidel i sešitu zadání do praktické krabice. Absence jazykové bariéry pomocí zřejmých symbolů a obrázků.

 

Rok vydání: 2008

Podobné produkty

   
 • Duch! Tip 1139
  Duch!
  Do týdne

  320 Kč
     
  Značka: Mindok Záruka: 24
 • Citadela 1125
  Citadela
  Do týdne

  375 Kč
     
  Značka: Mindok Záruka: 24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací