• 1 z 9
 

Blueberry Svrchní kalhotky Coveralls PATENTKY, různé motivy

 
Dostupnost SKLADEM
Varianta
Vzor
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
469 Kč
   
Značka Blueberry
Kategorie PUL
 

Coveralls svrchní kalhotky jsou vyhotoveny z velmi jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem.

  • Z vnitřní strany jen polyuretan - kalhotky tak nenavlhají a prakticky nenačichají. Kalhotky jsou  nepromokavé, ale zároveň prodyšné.
  • Lemování je velmi precizní. Nestane se Vám tak, že by miminko mělo ze svrchních kalhotek podřené nožičky.
  • Coveralls mají zapínaní na patentky. Patenkty jsou umístěny ve dvou řadách, tzn., nikdy žádná patentka netlačí miminko z vnitřní strany, a to ani když jsou kalhotky rozevřeny na největší velikost.  
  • Kalhotky jsou opatřeny dvěma řadami gumiček kolem nožiček miminka (tzv. křidélka). 
  • Jednovelikostní Coveralls lze použít v kombinaci s kalhotkovou jednovelikostní plenou, vícevrstvou plenkou anebo klasickou čtvercovou plenečkou.
  • Coveralls jsou vhodné pro děti od 5 do 16 kg.  Reálně lze tyto svrchní kalhotky použít cca od 3. měsíce miminka. Coveralls není možné použít na novorozeňátko. Novorozenému miminku by byly kalhotky velké a plenečka by mohla protékat..
  • Svrchňáčky velmi rychle schnout. Možno sušit v sušičce na sníženou teplotu. 

 

Upozorňujeme, že může dojít k výpadku nebo úplnému vyprodání něktrého vzoru. V tomto případě budete kontatkováni.

 

Materiál:
Kalhotky jsou vyrobeny ze 100 % jemné polyesterové tkaniny, která je laminovaná polyuretanem.

Rozměry Coveralls:
Rozměry, prosím, berte jako orientační. Kalhotky jsou opatřeny gumičkami, a proto není možné rozměr změřit zcela přesně jako kdyby to byl volný kus látky.
Nejužší bod svrchňáku - mezi nožičkami: 19 cm
Nejširší bod svrchňáku - u zapínání kolem pasu: 32 cm
Délka (měřeno tak, jak je tzn. kalhotky jsou částečně nařasené na
gumičkách kolem nožek, aby gumičky kolem nohou plnily svou funkci).
Měřeno při rozepnutí svrchňáčku na plnou velikost: 39 cm
Délka při natažení gumiček: 50 cm


Vyrobeno v USA.  

 

Péče o pleny:

Doba schnutí plenky je přibližně 8 hodin v pokojové teplotě při odstředění na 1000 otáček. Na slunci dobu schnutí zkrátíte až na polovinu. K plence není třeba dokupovat již žádné dodatečné vkládačky. Absorpční schopnost plenky je při použití obou vkládaček dostatečná i ve věku batolete. Plenku je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu, aniž by došlo k poškození polyuretanového zátěru.   

Před prvním použitím

Před prvním použitím plenky vyperte na 40°C anebo 60°C. Po prvním vyprání se vlákna trošku srazí, zhoustnou a změkčí, což bude mít za následek větší absorpční schopnost plenky. Vkládací jádro se taktéž po prvním vyprání mírně srazí a zhoustne. Po dvou až třech praních bude mít vkládací jádro konečnou velikost a již se nebude dále srážet.  Po sražení bude mít vkládačka optimální rozměr do kapsové plenky. Plenka je takto navržena výrobcem.

Péče o plenky a praní

Použité (mokré) plenky uchovávejte v uzavřené nepropustné nádobě. Pro tyto účely můžete použít uzavíratelné pytle na pleny anebo jakoukoli větší nepropustnou nádobu s víkem. Pokud používáte kapsové plenky, pak před umístněním znečištěné plenky do nádoby, vysuňte savé jádro.  Znečištěné plenky neuchovávejte v nádobě déle než 4 dny. Vzhledem ke skutečnosti, že přírodní vlákna podléhají opotřebení rychleji než syntetická, můžete správnou údržbou prodloužit životnost Vašich plenek.

Plenky perte na teplotu do 60 °C včetně. Vyšší teplota by mohla poškodit polyuretanové zátěry. Použijte množství pracího prášku, který doporučuje výrobce pracího prostředku.  Pro praní plen používejte dodatečné máchání anebo předpírku. Pro předpírku není nutné používat prací prášek. Prací prostředek je nutné dát pouze do hlavního praní.

Plenky i svrchní kalhotky je možné sušit v sušičce na sníženou teplotu anebo volně na šňůře. V sušičce nesušte na plnou teplotu, mohlo by dojít k poškození polyuretanového zátěru. Upozornění:  Sušení v sušičce zrychluje opotřebení vláken.

Nepoužívejte prací prášky, které obsahují fosfáty. Tyto prášky narušují strukturu přírodních vláken a dochází k výrazně rychlejšímu opotřebení. Nepoužívejte ocet. Ocet narušuje strukturu vláken. Nepoužívejte aviváž. Aviváž má vodoodpudivé vlastnosti a tím snižuje absorpční schopnost plenky. Nepoužívejte krémy proti opruzeninám, pokud nevkládáte mezi plenku a zadeček separační vložku. Krémy proti opruzeninám zachovávají na plence mastný film, který má opět za příčinu snížení absorpční schopnosti plenky. Mastný film na plence má vodoodpudivý účinek a může tak zapříčinit protékání plenky (absorpce plenky by tak byla snížena anebo výrazně zpomalena – moč by se nestihla řádně odvést tekutinu do savého jádra a mohlo by dojít k prosáknutí bokem. Nepoužívejte mýdlové prací prostředky a sliz, snižují absrorbci plenky.

Nepoužívejte bělidla na bázi chlóru.

   

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací