Tip Efekt lupa
  • 1 z 7
 

Houpačka Hacka Klasik - závěsná textilní kolébka

 
Dostupnost Zvolte variantu 14 dnů 14 dnů 14 dnů 14 dnů 14 dnů 14 dnů 14 dnů 14 dnů
Varianta
Příslušenství
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 650 Kč 1 730 Kč 1 650 Kč 1 730 Kč 1 650 Kč 1 730 Kč 1 650 Kč 1 730 Kč od 1 650 Kč
   
Značka Babyvak
Kategorie Houpací kolébka
Záruka 24
 

Hacka

Hacka je vyrobena ze 100% bavlny. Do prostoru ve kterém leží miminko se vkládá měkká matrace, která je vyplněna 100% mykanou ovčí vlnou. Vlna, která je použita, je zpracována pouze mechanicky, bez použití chemických prostředků.

Prostor hacky se uzavírá pomocí dvou šňůrek vyrobených ze stejného materilálu jako hacka. 

Pružina je vyrobena z nerezové oceli, rozpěrka z jasanového dřeva.

Název hacka je podle podobné houpačky pro děti, které používaly naše babičky. Hacka pomáhá rodičům v péči o miminka, která ocení možnost houpání a také pocit bezpečí v chráněném prostoru. Děťátka se v hacce rychle uvolní a uklidní a jsou příjemně ukolébávána do spánku. 

Chůze patří k naší každodení činnosti. Proto jsou i miminka před narozením na pohyby při chůzi zvyklá.Hacka zajistí, že ani po příchodu na náš svět o tyto pocity nepřijdou. Díky pružině, na které je hacka zavěšena, se cítí velmi příjemně.  Pokud miminko nespí, můžete mu na dřevěnou rozpěrku umístnit různé hračky pro povzbuzení zvídavosti a rozvíjení motorických schopností. A když je již miminko unavené a usíná? Jemným pohupováním, díky zavěšení na pružině, rychle a spokojeně usne. Pokud však spánek delší dobu nepřichází, mohou rodiče díky šňůrce určené k pohupování pracovat na počítači, nebo relaxovat při četbě dobré knihy, nebo poslechu hudby.

Hacka má nosnost 15 kg, ale používá bez dozoru do té doby než je děťátko schopno se samo z Hacky dostat, potom je nutné mít dítě pod stálým dozorem. Pokud Vaše miminko ještě neváží 3 kg je výhodné hacku zatížit, tedy do otvoru s matrací vložíte ještě závaží, případně balíček luštěnin, zajistíte tím optimální pohupování pružiny.

Zavěsit se dá Hacka do pevného stropu, nebo venku na strom či trám pomocí šroubu s pojistkou, který lze s hackou koupit. Dále se dá jednoduše zavěsit na mezidveřní hrazdu, kterou si rovněž můžete u nás také objednat. Případně lze v prodejnách s houpacími sítěmi zakoupit přenosný držák na houpací křesla.

 

 

Z vlastní zkušenosti můžeme vřele doporučit :-) Je to skvělý pomocník při uspávání miminka. My jsme ji využili zejména přes den, máme dvě patra a nechtěla jsem s malým miminkem neustále běhat po schodech - nahoru tak chodilo spát jen na noc. Neměla jsem problém s uspáváním miminka přes den, když na našeho broučka přišla únava, tak jsem ji dala do houpačky, párkrát pohoupala a byla "tuhá" :-). Houpačku lze houpat jak nahoru a dolů na pružině, tak například do stran nebo dopředu, dozadu. Většinou jsme vyzkoušela, co bylo zrovna aktuální a co se jí víc líbilo, při tom pak usnula. Pokud se miminko pohne, houpačka se tím zase rozhoupe a miminko znovu krásně uspí. I když už bylo naše dítko větší, nebyl problém spát hodinku až dvě. Malí broučci se v Hačce krásně uvolní, odpočinou si a vstřebají veškeré dojmy :-)