• 1 z 4
 

Kingdomino - Věk Obrů

 
Dostupnost do 5 dní
470 Kč
   
Značka Mindok
Kategorie Dětské hry
Záruka 24
 
Rozšíření k oblíbené hře Kingdomino a Queendomino

 Věk: 8+
 Počet hráčů: 2-5
 Doba hraní: 20 min.
 Náročnost:
 Naše doporučení:

 

Abyste si jej mohli zahrát, potřebujete hru Kingdomino nebo Queendomino, kterou si díky tomuto rozšíření budete nově moci zahrát až s pěti hráči... a šesti obry.

Do Kingdomina dorazili obři. A vaše hýčkané domečky jsou tak v iminentním ohrožení, že se ocitnou pod jejich patami, nepodaří-li se vám je nalákat do království protihráčů. Ke hraní rozšíření Věk obrů stačí mít buď hru Kingdomino. Do hry přináší nové dílky krajiny, nové figurky obrů, dílky úkolů a další komponenty, aby se hry mohl zúčastnit i pátý hráč.

Nové dílky krajiny se zde zamíchají s těmi ze základní hry. Pokud ve svém kole budete přidávat do svého království dílek s obrem, přidáte na něj tím i figurku obra, která překryje vybraný obrázek korunky ve vašem království. Pokud však přidáte do svého království dílek se stopami, pak tuto figurku od sebe přemístíte k nějakému z protihráčů a ten si jí musí překrýt nějakou ze svých korunek. Překryté korunky na konci hry nedávají body.

S rozšířením se na konci hry již nezapočítávají bonusy na konci hry. Místo toho se na začátku každé partie náhodně otočí dva dílky úkolů. Na těch budou vysvětleny bonusové možnosti jak získat body. Například to může být odměna pěti bodů za každé jezero, které sousedí s vaším hradem nebo 20 bonusových bodů pokud se hrad nachází na jednom ze čtyř koutů vašeho království.

Tato hra je pouze rozšíření. K jejímu hraní je nutné vlastnit původní hru Kingdomino nebo Queendomino 

Hra obsahuje:

  • 3D hrad
  • 1 věž - zásobník na dílky
  • 2 hnědé figurky králů
  • 1 startovní dílek
  • 29 dílků domina
  • 6 figurek obrů
  • 1 bodovací zápisník

Rok vydání: 2018

Autor: Bruno Cathala

Podobné produkty

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací