• 1 z 7
 

SUAVINEX LINK Elektrický sterilizátor 2v1

 
Dostupnost do 3 dní
1 999 Kč
   
Značka Suavinex
Kategorie Čištění a sterilizace
 

Inovativní elektrický sterilizátor LINK 2v1 značky Suavinex je díky sterilizaci ve vodní páře bez přídavků jakýchkoliv chemických činidel schopný sterilizovat dudlíky, kojenecké láhve, savičky a další doplňky při odstranění 99.9 % bakterií a mikroorganizmů, které mohou způsobit onemocnění trávicího ústrojí. Díky možnosti redukce objemu výrobků lze sterilizovat i malé množství dětských potřeb. Rovněž je možná sterilizace v mikrovlnné troubě.

První měsíce života dětí je obdobím, kdy jsou děti z imunitního hlediska velmi choulostivé a je velmi důležité, aby všechny předměty, které vkládají do úst, byly nejen umyté, ale i sterilizované. Proto doporučujeme pečlivou sterilizaci v období prvního roku života dítěte, aby bylo možné předcházet přítomnosti nebezpečných mikroorganizmů. Proces sterilizace nebrání tvorbě přirozené imunity u dítěte.

Nová řada drobných spotřebičů Suavinex asistuje a napomáhá v každodenní péči o malé děti všem rodičům s možností využití inovativních řešení k usnadnění jejich práce v období prvních let života dětí. Jedná se o spotřebiče s jednoduchým použitím a možností snadného čištění, pečlivě navržené tak, aby byly rodičům úlevou a ušetřili jejich tolik drahý čas, který mohou věnovat především svým dětem.

2 velikosti v 1:
VELKÁ VELIKOST - pro sterilizaci potřeb po celém dnu včetně láhví.
MALÁ VELIKOST - pro drobnosti typu dudlíků nebo saviček.

STERILIZACE V MIKROVLNNÉ TROUBĚ:
• Sterilizace v mikrovlnné troubě během 6 minut (elektrickou jednotku odpojte pro případ sterilizace v mikrovlnné troubě).
• Uvnitř nádoby uchovává sterilizované doplňky až 24 hodin (za předpokladu, že nebyly vytažené).
• Koš se závěsnými háčky na dudlíky, savičky a jiné drobnosti, s možností složení do kompaktní velikosti. Určený pro uložení až 6 kojeneckých láhví Suavinex o objemu 360 ml.

TECHNICKÉ INFORMACE:
• 200 W/220-240 V/50–60 Hz.
Rozměr mikrovlnné sterilizace: výška 13 cm x šířka 26 cm x hloubka 20 cm.
Elektrický režim: bez počátečního času výroby páry (4 minuty).
Mikrovlnný režim: pro mikrovlnné trouby o výkonu 500-800 W (viz tabulka výkonů uvnitř).

AUTOMATICKÉ VYPÍNÁNÍ:
• LED dioda.
• Kleštičky jsou součástí balení k hygienickému uchopení.

Vyrobeno v EU. Veškeré výrobky jsou bez BPA, klinicky testované a vyrobené španělským farmaceutickým výrobcem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Využíváme soubory cookies, které nám pomáhají poskytovat a zlepšovat naše služby. Používáním tohoto webu souhlasíte s našimi pravidly pro cookies. Více informací