Věrnostní program

Vážení zákazníci,

velice si vážíme Vaší přízně a proto bychom Vás chtěli za Vaši věrnost odměnit :-)

Součástí věrnostního programu je Sleva pro registrované zákazníky a Bodový systém. 

Věrnostní program je určen všem zákazníkům, kteří se na stránkách našeho e-shopu Brouczech.cz zaregistrovali a nakupují v našem e-shopu zboží.

Sleva pro stálé zákazníky

Každý zákazník, který se v e-shopu Brouczech.cz zaregistruje, bude mít přidělenou slevu ve výši 2%. Při každé Vaší učiněné objednávce Vám bude automaticky odečtena sleva z objednaného zboží ve výši 2% - po přihlášení registrovaného zákazníka se zboží automaticky zobrazuje se slevou 2% (kromě již zlevněného zboží), nakupujete tak rovnou zboží se slevou.

Bodový systém

V rámci věrnostního programu budete také sbírat body za své učiněné objednávky, které budete moci následně vyměnit za slevu při nákupu. 

Za každou utracenou stokorunu získáváte jeden bod. Po provedení jakékoliv objednávky se Vám přičte patřičný počet bodů.

Aktuální stav bodového konta můžete zjistit v detailu Vašeho Zákaznického účtu.

K tomu, aby se Vám body přičetly, musíte být registrováni a přihlášeni na našich stránkách internetového obchodu Brouczech.cz. Naspoříte-li předešlými nákupy minimálně 50 bodů, můžete tyto body vyměnit za slevu v následující objednávce (v prvním kroku vytváření objednávky).

Za každý bod získáváte slevu 2 Kč, tzn. že při výměně 50 bodů (minimum, které můžete vyměnit) získáváte slevu 100 Kč.

 

Při sečetení Slevy pro stálé zákazníky a Bodového systému získáte slevu až 4%.


Pozn.: Na vyžádání je možné vystavit slevový kupón, ve kterém budou dle Bodového systému zohledněny Vaše objednávky ze staré verze e-shopu. Podmínkou je splnění minimálně 50 bodů (součet dle předchozích objednávek).