Týden tvoření

 

Týden tvoření s dětmi na Brouczech.cz

20.-26.5.2013


Na měsíc květen jsme si pro Vás připravili akci Týden tvoření s dětmi, který bude probíhat od 20.-26.5.2013. V tomto týdnu se můžete těšit na slevy 10% na výrobky, které využijete při tvoření s Vašimi broučky a pro rozvoj jejich psychomotorického vývoje. Blíží se nám Den dětí, proto neváhejte a připravte si pro své dítko originální dárek :-)

 

Nabídneme Vám produkty Aladine - razítka Babystamp pro děti již od 18 měsíců, která se perfektně drží v malé ručce, velká kreativní razítka pro větší děti od 3 let Tampominos a pro přeškoláky se perfektně hodí razítka s dřevěnou rukojetí KIT 15. Navíc můžete zakoupit i celé výtvarné kufříky

Doporučujeme rozhodně modelíny Pataminos, které jsou naprosto bezkonkurenční - jemné, měkoučké, perfektně se s nimi pracuje i modeluje. Obsahují návody, dle kterých vytvaruje figurky opravdu každý :-) Po zaschnutí si může dítko s figurkami normálně hrát - např. holčičky s princeznami. 

Připravujeme také nové Stikibook, které jsou tématicky zaměřené a obsahují samolepky, které lze opětovně používat - můžete tak vytvářet nové a nové příběhy.

A mnoho dalšího, ze sortimentu Aladine si vybere opravdu každý :-)

Velkou část zboží máme skladem, případně budeme pružně doobjednávat :-)