Novinky na Brouczech

 

Novinky z 2.5. 2013

Týden tvoření s dětmi na Brouczech.cz

Na měsíc květen jsme si pro Vás připravili akci Týden tvoření s dětmi, který bude probíhat od 20.-26.5.2013. V tomto týdnu se můžete těšit na slevy až 10% na výrobky, které využijete při tvoření s Vašimi broučky a pro rozvoj jejich psychomotorického vývoje. Blíží se nám Den dětí, proto neváhejte a připravte si pro své dítko originální dárek :-)

 

Novinky z 14.4.2013

Týden plen 2013

Brouczech.cz podporuje Týden opravdových plen 2013!!!

Týden opravdových plen 2013 (TOP) na Brouczech.cz

U příležitosti Týdne opravdových plen, který probíhá od 15.4. do 21.4.2013, Vám nabízíme slevu až 15% na vybraný plenkový sortiment firem Bamboolik, GroVia, Ella´s house, Pop in, Tots Bots a další. Sleva je u výrobků vyznačena, některé slevy budou platit až do konce dubna. Pokud je uvedena např. sleva 10% na výrobek, napočítá se automaticky po vložení do košíků (ve variantách produktu v závorce je uvedena původní cena před slevou). Ke každé objednávce v Týdnu opravdových plen 2013 navíc od nás obdržíte malý dárek.
 
V tomto týdnu, stejně jako po celý rok :-), jsme tu pro Vás!!! Připraveni odpovídat na Vaše dotazy, poradit s výběrem či připravit pro Vás prezentaci látkových plen, šátků či nosítek. Máte-li zájem o ukázku látkových plen, včetně instruktáže a rad, neváhejte nás kontaktovat, nabízíme individuální poradenství!!!


Česká republika slaví Týden opravdových plen po vzoru Velké
 Británie, kde organizace Women´s Environmental Network
 (WEN) koordinuje Real nappy week (TOP) již od roku 1996.

Po roce 1989 našly nadnárodní obchodní společnosti v České republice pole neorané, reklama nás zasáhla nepřipravené, žíznili jsme po všem novém, moderním a dosud nedostupném. Tak se podařilo něco neuvěřitelného. Během několika málo let začala jednorázové pleny navzdory jejich ekonomické náročnosti používat naprostá většina českých rodičů a z látkových plen se stala jedním rázem záležitost historie a nejslabších sociálních skupin.

Přesto se našli rodiče, kteří tuto alternativu vždy zvažovali a jaké bylo jejich překvapení, když zjistili, že na západě se látkové pleny používají a že se nejedná o "historické" hadříky, ale o široké spektrum moderních, praktických a estetických hygienických pomůcek.

Cílem akce je šíření osvěty o šetrnosti pratelných plen, a to 
nejen k životnímu prostředí, ale i zdraví dítěte. Podpořit
 návrat rodičů k používání pratelných plen, a to na základě podložených informací či zkušeností ostatních rodičů. 
Informovat veřejnost o tom, že i na českém trhu existuje 
rozmanitá nabídka klasických i moderních systémů 
opravdových plen; že jejich používání není zastaralou
 praktikou, ale naopak: je "in" po celém světě.

O látkových plenách stále existuje spousta mýtů a pro 
mnohé jsou již minulostí. Rádi bychom ukázali možnosti 
volby při výběru, nezávisle vyzdvihli výhody i nevýhody 
jednotlivých typů plen, doprovázeli a vedli oslovené 
k přemýšlení a pohledu na pleny z jiné strany než jsme zvyklí 
slýchat v komerčních mediálních šotech výrobců.


 

 

Novinky z 11.4.2013
Spuštění nového e-shopu
Obchod Brouczech.cz se oblékl do nového moderního kabátu. Touto změnou Vám e-shop nabídne nové funkce a výhody, které Vám krátce přiblížím.
 
Registrace zákazníka
V e-shopu je možné nakupovat s registrací či nově i bez registrace. Pro stálé registrované zákazníky přinášíme nový Věrnostní program. Každý registrovaný zákazník bude mít přidělenou slevu ve výši 2%, která se Vám bude automaticky zobrazovat po přihlášení. Dále se zapojíte do Bodového systému, který Vám přinese další slevy na Vaše nákupy. V případě, že s těmito změnami souhlasíte a budete se chtít zapojit do Věrnostního programu, je nutné se do e-shopu znovu zaregistrovat.
 
Bodový systém
V rámci věrnostního programu budete také sbírat body za své učiněné objednávky, které budete moci následně vyměnit za slevu při nákupu. Více o Věrnostním programu se dozvíte zdeNa vyžádání je možné vystavit slevový kupón, ve kterém budou dle Bodového systému zohledněny Vaše objednávky ze staré verze e-shopu. Podmínkou je splnění minimálně 50 bodů (součet dle předchozích objednávek, případně dle individuální domluvy).

Hodnocení produktů
Mezi nové funkce patří i hodnocení produktů našimi zákazníky. Každý zákazník může dle svých zkušeností ohodnotit produkt. 
 
Akční cena dopravy s DPD
U příležitosti spuštení nového e-shopu jsme pro Vás připravili akční ceny poštovného s kurýrní služnou DPD. Akce trvá až do konce června. Využijte této akce, kdy za Vás větší nebo celou část nákladů na dopravu platíme my. Více o cenách dopravy zde
 
Týden opravdových plen 2013
A v neposlední řadě bychom Vás rádi upozornili na Týden opravdových plen 2013, který probíhá v termínu od 15.4. do 21.4.2013. U příležitosti Týdne opravdocých plen Vám poskytneme slevy až 15% na plenkový sortiment Bamboolik, Ella's House, Grovia, Pop-in a další. Některé slevy již jsou v e-shopu zobrazeny a je možné je již využít, některé budou platné až do konce dubna. Brouczech.cz podporuje Týden opravdovýc plen a jsme připraveni Vám s výběrem individuálně poradit, neváhejte se na nás obrátit.